دوشنبه, 27 فروردين 1403
تنضیمات
انتخاب رنگ
انتخاب رنگ پس زمینه
تنظیمات پیش فرض
تنظیمات پیش فرض
  • ساعت : ۱۹:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 194
  • کد خبر : ۴۱۴۶
دیدار مدیركل بازرسی استان قم با مدیران شركت توزیع نیروی برق
مدیرکل بازرسی استان قم با مدیران شرکت توزیع نیروی برق دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم، حجت الاسلام والمسلمین محمود طالبی مدیرکل بازرسی استان قم در روز یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ با حضور در شرکت توزیع نیروی برق استان قم، با مهندس یوسف صادقی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و جمعی از معاونین، مدیران و مشاورین این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین طالبی نقش و صلاحیت سازمان بازرسی به عنوان بالاترین دستگاه نظارتی در کشور را تبیین کرد و از تمامی دستگاه‌ها و ادارات خواست که در پاسخگویی به مطالبات و گزارشات ارسالی از سوی سازمان بازرسی سریع و دقیق عمل کنند. 

وی همچنین از کلیه ادارات خواست که با رعایت حسن جریان امور و اجرای صحیح قانون، خدمات مطلوب به شهروندان ارائه دهند.

مدیرکل بازرسی استان قم در ادامه، ضمن اشاره به وجود ظرفیت مناسبی از مدیران و کارکنان با تجربه در شرکت توزیع برق استان، استفاده از مشورت و تجارب خوب همکاران در همه رده های مرتبط با خدمت رسانی را منجر به دقت، بهینه سازی و اصلاح امور دانست و گفت: با داشتن افراد با تجربه و همچنین از استفاده درست ظرفیت نخبگانی می‌توان مجموعه پویایی داشت که در راستای تکریم مردم قدم بر می دارد و ازین جهت موفق خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین طالبی نهایت هدف یک سازمان و مدیران و‌ کارکنان آن را کسب رضایت مردم دانست و  خواستار آن شد که جمع مدیران شرکت توزیع از هیچ تلاش و کوششی در این زمینه کوتاه نیایند.

بازرس کل استان ضمن اشاره به تلاش و کوشش و پویایی و سلامت مدیرعامل جوان و پر جنب و جوش شرکت توزیع استان و اشاره به سرعت خوب شکل گرفته در تبدیل شبکه مسی به خودنگهدار و کاهش سرقت‌ها، خواستار ادامه این روند شد.

وی نهایتاً از همکاری خوب شرکت توزیع نیروی برق استان قم با سازمان بازرسی در رفع مشکلات و ارتقای کیفیت خدمات تقدیر کرد و امیدواری خود را از ادامه این همکاری ابراز داشت.

در ابتدای جلسه مهندس صادقی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از حضور مدیرکل بازرسی استان قم و سربازرس محترم گروه اقتصادی زیربنایی تشکر نمود و گزارشی از فعالیت‌های شرکت توزیع نیروی برق استان قم ارائه و از حمایت‌های سازمان بازرسی در حل برخی مشکلات شرکت توزیع برق در نیل به اهداف و نگهداری از شبکه برق قدردانی کرد. 

وی در پایان ضمن اشاره به نظر مساعد سازمان بازرسی استان به شرکت توزیع نیروی برق استان، وظیفه مدیران این شرکت در قدردانی عملی ازین حمایت‌ها را در عمل حداکثری به قوانین در عین تلاش برای اثربخشی و رضایت مردم دانست.

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0